Kargo ve Teslimat

Ekina olarak önceliğimiz beğenmiş olduğunuz ürünleri size en kısa sürede ve sağlam bir şekilde teslim etmek. Bu aşamada sipariş verdiğiniz andan itibaren yoğun çaba ile siparişinizi işleme alacağımızdan ve en kısa sürede anlaşmalı kargomuzla gönderim sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yasal süre 3 gün olmakla birlikte, biz siparişinizi genelde aynı gün, en geç ertesi gün anlaşmalı kargomuza, güvenli bir şekilde paketlenmiş ve faturalı olarak teslim ediyoruz. Tüm Türkiye’ye gönderim sağlayabiliyoruz ancak bulunduğunuz konuma göre kargonuzun size ulaşması 1-3 iş gününü bulabilir.

Mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile ürünü süresi içinde teslim edemez isek, durumu size derhal bildireceğiz. Bu takdirde siparişinizin iptal edilmesini, ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarınızdan birini kullanabilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz halinde ödediğiniz tutar 10 gün içinde size geri ödenecektir.

Ürünleriniz kargoya verilmeden önce son kez kalite kontrolden geçmekte ve daha sonra paketlenmektedir. Ancak nadiren de olsa taşıma esnasında hasar görme ihtimali vardır. Bu nedenle kargo görevlisi yanında paketinizi açmayı ve gerekli ise lütfen tutanak tutturmayı unutmayını. Ürünlerinizin arızalı veya bozuk olanları, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için bize gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri tarafımızdan karşılanacaktır.

Mutlu alışverişler dileriz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır